Genius Loci

POHÁDKA O ZLATĚ

Projekt „Pod Zlatým návrší“ je komplex dvou rekonstruovaných horských chat určených pro vlastní rekreaci v jedné z nejvyhledávanějších lokalit v České republice v Špindlerově Mlýně, část Labská. Projekt disponuje 19 ubytovacími suity. Junior suite(1+kk), Senior suite( 2+kk). 

 

Orientace

Chaty původních ubytoven se nachází ve Špindlerově mlýně v místní části Labská při obslužné komunikaci vedoucí k objektu hotelu Clarion. Chaty jsou čtyřpodlažní s jedním podlažím podzemním, třemi nadzemními, kdy poslední podlaží je podkrovní.

 

Dispozice

V obou chatách je na vrženo celkem 19 ubytovacích jednotek - Senior Suite (2+kk) a Junior Suite (1+kk) o velikosti od 34 do 65 m². Součástí spodních podlaží je nezbytné zázemí objektů. 

Senior Suite i Junior Suite jsou orientovány jihovýchodním směrem s výhledem do krajiny a na vodní nádrž Labská.

Parkování

Chaty jsou v jižním svahu, proto jsou veškeré technické místnosti a zázemí situovány co nejvíce k severní fasádě, případně do suterénů jednotlivých objektů. Pro parkovací stání je využita stávající plocha mezi oběma objekty, další místa jsou pak navržena při sjezdu v suterénu chaty "f2". nezbytný počet míst dle výpočtu dle ČSN je situován podél místní komunikace, včetně vyhrazených míst. 

 

Stavební materiály

Materiálové řešení objektů je navrženo v kombinaci převážně bílé omítky s dřevěným obkladem nebo imitací dřevěného obkladu v provedení fasádní omítky. Střešní plášť a vikýře jsou opláštěny předzvětralým titanzinkovým plechem v provedení falcované střešní krytiny. 

Suterénní části jsou ponechány stávající v kamenném obkladu. Okenní prvky jsou z exteriéru navrženy v neutrální antracitové barvě. Tepelný komfort budou zajišťovat zesílené plastové okenní profily s výplní izolačními trojskly. Zábradlí balkonů je navrženo prosklené z čirého bezpečnostního lepeného skla connex s kotvením v dolní části do balkonových desek. 

hp-obyvak-slider.jpg

ZAHAJUJEME PŘEDPRODEJ

hp-koupelna.jpg

Rezervace a kupní smlouva

Nezávazná rezervace

Vybraný apartmán vám rezervujeme na dobu deseti dnů. V této lhůtě je nutné váš zájem potvrdit podpisem rezervační smlouvy a složit rezervační zálohu.

 

Rezervační smlouva

Podpisem rezervační smlouvy a úhradou rezervačního poplatku 200 000 Kč se rezervace stává závaznou. Rezervační poplatek bude započten na úhradu kupní ceny.

Smlouva o uzavření budoucí kupní smlouvy

Ve lhůtě sjednané v rezervační smlouvě je s klientem projednána a podepsána smlouva o uzavření budoucí kupní smlouvy, která upravuje vztah mezi budoucím kupujícím a budoucím prodávajícím. Do 14 dnů od podpisu budoucí kupní smlouvy uhradíte 40 % z celkové částky (po stavebním povolení). Dalších 40 % do 14 dnů od dokončení hrubé stavby.

Po individuální dohodě s developerem má klient možnost některých úprav jednotky ve smyslu vnitřního dispozičního uspořádání a povrchových úprav. Standardy a termíny možných klientských změn jsou obsaženy v příloze smlouvy o uzavření budoucí kupní smlouvy. Developer si vyhrazuje právo požadované klientské změny odmítnout.

Kupní smlouva

Po podpisu kupní smlouvy klient uhradí doplatek kupní ceny dle sjednaných platebních podmínek, tedy zbývajících 20 %. Následně prodávající zajistí podání návrhu na vklad vlastnického práva klienta do katastru nemovitostí u příslušného katastrálního úřadu a v souladu s kupní smlouvou nemovitost předá klientovi.

 

Harmonogram projektu

Příprava projektu

Zahájení prodeje

Zahájení výstavby

Dokončení projektu

1. 8. 2020
1. 8. 2020
press to zoom
7. 12. 2020
7. 12. 2020
press to zoom
1. 11. 2021
1. 11. 2021
press to zoom
1. 9. 2022
1. 9. 2022
press to zoom

Prohlédněte si fotky z průběhu realizace:

Titulek fotky
Titulek fotky

Popis fotky....

press to zoom
titulek fotky
titulek fotky

Popis fotky

press to zoom
Add a Title
Add a Title

Describe your image

press to zoom
Titulek fotky
Titulek fotky

Popis fotky....

press to zoom
1/5