top of page

Apartments Pod Zlatým návrším

5 apartmánů náš designér Jiří vybavil nábytkem KARE Design a společně s týmem zařídil. Máte tedy možnost investovat do již prosperujícího apartmánu a začít vydělávat hned bez ztráty jediného dne, kdy byste se museli o cokoliv starat.

Pokud se vám líbí některý ze zařízených apartmánů a chtěli byste si ho vybavit po svém, samozřejmě je možnost apartmán vystěhovat. Zároveň nezařízené apartmány je možné dovybavit. V případě, že budete chtít apartmán využívat nejen k vlastní rekreaci, rádi vám pomůžeme s procesem pro aktivní pronájem. 

Junior Suite (1+kk) and Senior Suite (2+kk) are divided into two cottages. Both cottages have a ski room and a bike room. There is the option of purchasing a garage or outdoor parking space.

 

Cottage 1 has 7 Senior Suites, 5 of which have a balcony, and three Junior Suites, Cottage 2 has 10 Junior Suites.

All apartments are equipped with the most modern materials. The living room has wooden floors, underfloor heating. The kitchen will be of a higher standard.

 

You will have the opportunity to furnish the entire interior in cooperation with designers from KARE Design and thus buy designer furniture at discounted prices.

Individual requirements

In cottage 2, we have designed a 1+kk suite, but we can combine them and expand them to 2+kk after agreement with the architect. Please do not hesitate to contact us regarding any modifications or special requests.

Surroundings of the apartments Pod Zlatým návrším

apartmany-krkonose-spindleruv-mlyn-hp-kuchyne.jpg

DESCRIPTIONS OF STANDARDS

apartmany-krkonose-spindleruv-mlyn-prodej-hp-koupelna.jpg
bottom of page