top of page

Golden Ridge apartmán č. 2

  1. Vstupní hala                         4,69 m²

  2. Koupelna                              5,62 m²

  3. Pokoj s kuchyní                  34,43 m²
     

  Celková plocha                      44,74 m²

Apartmán si můžete pronajmout
i koupit

Tento plně vybavený apartmán nabízíme k pronájmu i prodeji. Díky vybavení apartmánu můžete ihned bez dalších nákladů profitovat z pronájmu jednotky a nebo si užít bezstarostný pobyt. Kontaktujte proto našeho manažera a domluvte si osobní setkání.

8b549391-0323-4fa0-956e-a7f910af53be.png

Michal Novotný

manažer prodeje

Golden Ridge Apartment nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Pronájem Golden Ridge apartmánu č. 2

Golden Ridge Apartment nabízí nadstandardní ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Každý apartmán je prostorný, praktický a nabízí světlý a moderní interiér.

Apartmán má obývací část s příjemným posezením a televizí, kompletně vybavenou kuchyň a koupelnu s fénem. V kuchyni jsou k dispozici veškeré kuchyňské spotřebiče včetně topinkovače, kávovaru a rychlovarné konvice. V apartmánovém komplexu jednotky zahrnují ložní prádlo a ručníky.

 

Prostor pokoje s kuchyňským koutem má rozlohu téměř 35 m². Z obýváku, který je orientovaný na jih, přejde do otevřené ložnice orientované na západ. Prostor mezi obývací a spací částí je rozdělený příčkou.

 

Díky podlahovému vytápění v celém apartmánu je zajištěn tepelný komfort, který si můžete individuálně upravit dle svých potřeb. Koupelny jsou osazeny nadstandardními materiály a osvědčenými značkami Grohe a Laufen.

 

Pro vaše sportovní vybavení máme vyhrazené prostory v přízemí apartmánového domu. 

Golden Ridge apartmán č. 2 je i k prodeji

Apartmány Pod Zlatým návrším jsou i k prodeji. Projekt je primárně určený jak pro vlastní rekreaci, tak pro stabilní investici, a to díky komerčnímu pronájmu v době, kdy jej majitelé nevyužívají. 

Apartmány jsou vybavené a připravené k okamžitému užívání. Výhradním dodavatelem originálního vybavení apartmánu byla společnost KARE Design. Můžete si sami vyzkoušet, jak celý proces rezervace funguje a rozhodnout se pro investici, která vám může vydělávat prakticky okamžitě. 

bottom of page