top of page

Investice do apartmánu v Krkonoších

Investice, která vám začne vydělávat okamžitě

5 apartmánů jsem vybavili, zařídili a zalistovali ke krátkodobému pronájmu. Máte tedy jedinečnou možnost koupit již prosperující apartmán a začít vydělávat hned bez ztráty jediného dne, kdy byste se museli o cokoliv starat.

 

Apartmán, který se vás zaujal, si můžete taktéž sami pronajmout a vyzkoušet. Zjistíte, jak se vám zde líbí a sami se rozhodnout, zda tato unikátní příležitost stojí za investici.

O projektu apartmánových domů Pod Zlatým návrším

 

Projekt „Pod Zlatým návrším“ je určený jak pro vlastní rekreaci, tak pro stabilní investici,

a to díky komerčnímu pronájmu v době, kdy jej majitelé nevyužívají. Průměrný roční výnos z apartmánu po odečtení nákladů si můžete vypočítat v naší kalkulačce. Záleží na výběru apartmánu.

 

Chaty s rezidenčními apartmány se nacházejí pouhých 50 metrů od sedačkové lanovky

a červené sjezdovky Labská s délkou 1 770 metrů a pyšní se nádherným výhledem do

údolí na Labskou přehradu. 

 

Apartmány ve Špindlerově Mlýně "Pod Zlatým návrším" nabízí skvělou možnost jak pro vlastní rekreaci, tak pro stabilní investici. Díky komerčnímu pronájmu a naší služby Rentiér můžete vydělávat z vašeho apartmánu v době, kdy ho sami nevyužíváte. A co je nejlepší, nacházíme se v jedinečné lokalitě Špindlerova Mlýna, přímo u sjezdovky Labská.

Představte si, že vlastníte apartmán 1+KK nebo 2+KK, který vám přináší stabilní příjmy. Ale jak to funguje? Podívejme se na příklad výpočtu ročního výnosu z apartmánu při 70% obsazenosti:

  1. Předpokládejme, že roční nájemné za apartmán činí 1 260 000 Kč (cca 3 500 Kč / noc)

  2. Při 70% obsazenosti bude váš příjem 880 000 Kč.

  3. Náklady spojené s provozem apartmánu, včetně správy, údržby a marketingu, dosahují 200 000 Kč ročně. Vše pro vás zajistíme v rámci služby Rentiér.

  4. Výnos po odečtení nákladů je tedy 680 000 Kč.
     

Je to jen příklad, ale ukazuje, jak můžete získat atraktivní výnos z vaší investice do apartmánu. Máte nejen výhodně uložené svoje finance, ale i místo pro rekreaci s možností výdělku. 

Spočítejte si výnos ze své investice

Získejte zpět část investice při nákupu

Při koupi apartmánu prostřednictvím firmy můžete dosáhnout úspory ve výši 21 %. Jak to funguje?

 

Představme si modelový příklad: Apartmán, který vás zaujal, je v hodnotě 8 790 000 Kč vč. DPH.

Při 21% DPH lze snížit tuto cenu na 7 264 462 Kč, což představuje rozdíl ve výši 1 525 537 Kč.

Tato výrazná úspora při nákupu apartmánu firmou vám umožní investovat tyto prostředky například do dalšího rozvoje podnikání.

Špindlerův Mlýn vám nabízí nejen nádhernou přírodu a širokou paletu outdoorových aktivit, ale také příležitost vytvořit si stabilní investici s vysokým potenciálem zhodnocení. Zhodnocovat investici vám pomůžeme v rámci služby Rentier.

Služba Rentier

Rádi vám poskytneme komplexní péči spojenou s pronájmem apartmánu. Náš "all-in-one care" balíček služby Rentier může zahrnovat následující:

a) Prezentace a nabízení ubytování / pronájmu nemovitostí třetím osobám na webových stránkách www.podzlatymnavrsim.cz

b) Zajištění prezentace na internetových serverech, jako je například www.booking.com, airbnb.com, expedia.com a další.

c) Budeme se starat o komunikaci s potenciálními hosty, odpovědi na jejich dotazy a vyřizování jejich požadavků.

d) Postaráme se o finanční záležitosti jako je inkasování platby za ubytování, kauce a zálohy a zajistíme správné vyúčtování .

e) Budeme se starat o správnou evidenci hostů a splnění veškerých místních požadavků a předpisů.

f) Zajistíme úklid, praní a žehlení prádla. Po odjezdu hostů zajistíme důkladný úklid a přípravu apartmánu pro další hosty.

Investice do apartmánu "Pod Zlatým návrším" v Krkonoších vám tak nabízí nejen možnost získání stabilního výnosu, ale také profesionální správu, pronájem a péči o vaši nemovitost.

bottom of page