Apartmánové chaty Pod Zlatým návrším
nahradí tyto původní

Harmonogram projektu

Příprava projektu

Zahájení prodeje

Zahájení výstavby

Dokončení projektu

11 / 2020
11 / 2020
press to zoom
10 / 2021
10 / 2021
press to zoom
2 / 2022
2 / 2022
press to zoom
5 / 2023
5 / 2023
press to zoom

Architektura a interiérový design

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/21

Chaty stavíme podle plánu

Červenec 2022

Započali jsme výstavbu na původních základech a rosteme každým dnem.

Leden 2022

Pro jednu z chat již připravujeme v teple konstrukci. Práce jde od ruky.

Prosinec 2021

Kompletně jsem odstranili několikaletou lebedu a vyklidily chaty od věcí, které již sloužit nebudou.

Listopad 2021

Začali jsme s nezbytnými úpravami terénu. Výhled bude nezaměnitelný.

 
loznice.jpg

INVESTUJTE DO BUDOUCNOSTI

kuchyne-tmava.jpg

Apartmánové chaty Pod Zlatým návrším

Projekt „Pod Zlatým návrším“ je komplex dvou rekonstruovaných horských chat určených pro vlastní rekreaci v jedné z nejvyhledávanějších lokalit v České republice v Špindlerově Mlýně, části Labská. Projekt disponuje 19 apartmány. Junior suite (1+kk), Senior suite ( 2+kk). 

 

Orientace

Chaty původních ubytoven se nachází ve Špindlerově mlýně v místní části Labská při obslužné komunikaci vedoucí k objektu hotelu Clarion. Chaty jsou čtyřpodlažní s jedním podlažím podzemním, třemi nadzemními, kdy poslední podlaží je podkrovní.

 

Dispozice

V obou chatách je navrženo celkem 19 apartmánů - Senior Suite (2+kk) a Junior Suite (1+kk) o velikosti od 35 do 71 m². Součástí spodních podlaží je nezbytné zázemí objektů. Senior Suite i Junior Suite jsou orientovány jihovýchodním směrem s výhledem do krajiny a na vodní nádrž Labská.

Parkování

Chaty jsou v jižním svahu, proto jsou veškeré technické místnosti a zázemí situovány co nejvíce k severní fasádě, případně do suterénů jednotlivých objektů. Pro parkovací stání je využita stávající plocha mezi oběma objekty, další místa jsou pak navržena při sjezdu v suterénu chaty 2. nezbytný počet míst dle výpočtu dle ČSN je situován podél místní komunikace, včetně vyhrazených míst. 6 vnitřních parkovacích stání za 480 000 Kč a 13 venkovních za 250 000 Kč

 

Stavební materiály

Objekt je konstrukčně řešen jako ekologická montovaná nízkoenergetická dřevostavba.  Konstrukce vychází z dlouholetého, ověřeného a certifikovaného vývoje výstavby montovaných dřevostaveb v Německu, ale i v dalších vyspělých evropských zemích.

 

Výroba je průběžně kontrolována spolkem RAL Deutches Institut für Gütesicherung und Kennzeichnung e.V. a Výzkumným vývojovým ústavem dřevařským, Praha. Použité materiály v interiérech jsou od renomovaných firem se zaručenou kvalitou designu a funkčnosti.

Líbí se vám některý z apartmánů? Rezervujte si ho.

Rezervace je nezávazná

Vybraný apartmán vám rezervujeme na dobu deseti dnů. V této lhůtě je nutné váš zájem potvrdit podpisem rezervační smlouvy a složit rezervační zálohu.

 

Následuje rezervační smlouva

Podpisem rezervační smlouvy a úhradou rezervačního poplatku 200 000 Kč se rezervace stává závaznou. Rezervační poplatek bude započten na úhradu kupní ceny.

Smlouva o uzavření budoucí kupní smlouvy

Ve lhůtě sjednané v rezervační smlouvě je s klientem projednána a podepsána smlouva o uzavření budoucí kupní smlouvy, která upravuje vztah mezi budoucím kupujícím a budoucím prodávajícím. Do 14 dnů od podpisu budoucí kupní smlouvy uhradíte 40 % z celkové částky (po stavebním povolení). Dalších 40 % do 14 dnů od dokončení hrubé stavby.

Po individuální dohodě s developerem má klient možnost některých úprav jednotky ve smyslu vnitřního dispozičního uspořádání a povrchových úprav. Standardy a termíny možných klientských změn jsou obsaženy v příloze smlouvy o uzavření budoucí kupní smlouvy. Developer si vyhrazuje právo požadované klientské změny odmítnout.

Kupní smlouva

Po podpisu kupní smlouvy klient uhradí doplatek kupní ceny dle sjednaných platebních podmínek, tedy zbývajících 20 %. Následně prodávající zajistí podání návrhu na vklad vlastnického práva klienta do katastru nemovitostí u příslušného katastrálního úřadu a v souladu s kupní smlouvou nemovitost předá klientovi.