top of page

Zkolaudované apartmány
Pod Zlatým návrším

5 apartmánů náš designér Jiří vybavil nábytkem KARE Design a společně s týmem zařídil. Máte tedy možnost investovat do již prosperujícího apartmánu a začít vydělávat hned bez ztráty jediného dne, kdy byste se museli o cokoliv starat.

Pokud se vám líbí některý ze zařízených apartmánů a chtěli byste si ho vybavit po svém, samozřejmě je možnost apartmán vystěhovat. Zároveň nezařízené apartmány je možné dovybavit. V případě, že budete chtít apartmán využívat nejen k vlastní rekreaci, rádi vám pomůžeme s procesem pro aktivní pronájem. 

Apartmány (1+kk) a apartmány (2+kk) jsou rozděleny do dvou domů. Oba domy mají lyžárnu a kolárnu. K apartmánu je také možné zakoupení garážového nebo venkovního stání.

 

Dům 1 disponuje 6 velkými apartmány - 5 z nich má balkon a třemi menšími (jednopokojovými). Ve druhém domě je 11 jednopokojových apartmánů s kuchyní. 

 

Všechny apartmány jsou vybavené nejmodernějšími materiály. V obývacím pokoji jsou dřevěné podlahy, podlahové vytápění. Kuchyňská linka je ve vyšším standardu.

 

Celý interiér budete mít možnost vybavit ve spolupráci s designéry z KARE Design a nakoupit tak designový nábytek  za zvýhodněné ceny.

Individuální požadavky

Ve druhém domě máme navržené jednopokojové apartmány s kuchyní, avšak je můžeme po domluvě s architektem spojit a rozšířit na 2+kk. Ohledně případných úprav nebo speciálních požadavků nás neváhejte kontaktovat

Okolí apartmánů Pod Zlatým návrším

apartmany-krkonose-spindleruv-mlyn-hp-kuchyne.jpg

POPISY STANDARDŮ

apartmany-krkonose-spindleruv-mlyn-prodej-hp-koupelna.jpg
bottom of page